Menu Close

Dėmesio

***************************************************************************************************

2022-10-28

VAIDUOKLIŲ ŠVENTĖ – VAIKIŠKAS HELOVINAS PRIEŠMOKYKLINĖJE SKRUZDĖLIUKŲ GRUPĖJE

Skruzdėliukų grupės mamos padovanojo vaikams kupiną magijos ir mistikos Helovino rytą ir dieną darželyje. Išvakarėse rinkosi po darbų, pūtė balionus, kūrė aplinką nuo pat laiptukų iki rūbinėlės vidaus. Pasirūpino šventiniais kostiumais bei kaukėmis vaikams. Ir, žinoma, Helovino simbolius atspindinčiais užkandžiais, vaišėmis. Ši staigmena virto tikru nuotykiu Skruzdėliukų priešmokyklinukams.

HELOVINO AKIMIRKOS SMALSUČIŲ IR ŠNEKUČIŲ PRIEŠMOKYKLINĖSE GRUPĖSE

Šventė taip pat šurmuliavo ir Smalsučių bei Šnekučių grupėse. Kūrybingos mokytojos, bendradarbiaudamos su tėveliais, stengėsi sukurti magiškas erdves ir atliepti pačių vaikų kūrybinius saviraiškos poreikius. Visi jautėsi ypatingais ir paslaptingais.

**************************************************************************************************

2022-10-27

IKIMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į ZOOPARKĄ

 

Darželyje visą spalio mėnesį keliavome gyvūnų pažinimo takais ir nusprendėme, kad yra nepakartojama pamatyti kai kuriuos iš jų gyvai – ne paveikslėliuose, knygelėse ar ekranuose. Prioritetas – patirtinis vaikų ugdymas(is). Tad spalio 25 ir 27 dienomis mūsų Gudručiai ir Žvirbliukai lankėsi Zooparke ir patyrė begalę naujų įspūdžių ypatingoje gyvūnų pasaulio erdvėje. Pamatė daug gražių ir įdomių beždžionių, galėjo jas stebėti laisvai besikarstančias. Sužinojo apie svarbius aplinkai gyvūnus – graužikus. Glostė švelniakailius triušiukus. Pažino roplių įvairovę, net bandė suskaičiuoti visas šimtakojo kojas… ,,Nuostabi diena!“ – tarė vaikai.

Plačiau Mes zooparke

*************************************************************************************************

2022-10-24

RUDENĖLIO ŠVENTĖ – MOLIŪGO GIMTADIENIS

Darželyje vyko labai linksma, nuotaikinga ir spalvinga rudenėlio šventė, o visų laukiamiausia staigmena – tai MOLIŪGO GIMTADIENIS!!! Pasveikinti Moliūgą lauke prigūžėjo daug svečių – daržovių, vaisių, rudens lapelių, lietučio lašelių… Gimtadienį švenčiantis Moliūgas ir jo draugė Morka save pristatė, kokie yra maistingi ir vitaminingi. Visi Moliūgui ir dainavo ir šoko, žaidė žaidimus. O kokia gi šventė be torto! Moliūgas gimtadienio šventės dalyviams padėkojo už dovanas, skirdamas po rudens gėrybių kraitelę ir visus, visus pakvietė į grupes valgyti pačios skaniausios, pačios gardžiausios moliūgų sriubos!

Plačiau MOLIŪGO GIMTADIENIS SAULĖGRĄŽOJE

,,Šnekučių“ grupės priešmokyklinukų ir tėvelių parodėlė ,,Rudens gyvūnėliai“

**************************************************************************************************

2022-10-19

PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į ALPAKŲ ŪKĮ

Spalio 18 dieną Skruzdėliukų, Smalsučių ir Šnekučių grupių priešmokyklinukai drauge su savo mokytojomis lankėsi Alpakų ūkyje Trakų rajone. Ugdytiniai dalyvavo edukacinėje veikloje, sužinojo daug negirdėtų dalykų ir turėjo galimybę alpakas maitinti bei glostyti. Vaikams ši patirtis buvo labai naudinga. Pabuvę ramiame gamtos prieglobstyje, pabėgioję gražioje pievoje, susipažinę su neįprastais gyvūnais, į darželį sugrįžo pilni neišdildomų įspūdžių, kuriais dalinosi tarpusavyje, pasakojo tėveliams.

Išvykos akimirkos

**************************************************************************************************

2022-10-14

SVEČIUOSE ,,DRAKONIUKO“ TEATRAS

,,Žvaigždės pelėdoms“ ir ,,Skruzdėlytė Tauškalytė“ – tai dvi nuostabios, pamokančios istorijos. Pelėdžiukas Žvaigždžiaakis padrąsino mūsų mažuosius ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus įveikti savo baimes, pasitikėti savimi, nebijoti būti kitokiais, išsiaiškinti, ko iš tiesų trokšti. Juk kiekvienas turi teisę surasti savo žvaigždę – savo tikslą ir savo kelią. Skruzdėlytė padėjo drauge mokytis pareigingumo, atsakomybės ir saugaus eismo pagrindų. Spektakliai suteikė begalę gražiausių jausmų, dovanojo daug muzikos, dainų, skleisdami gerą nuotaiką. Tariame ačiū profesionaliems ,,Drakoniuko“ teatro aktoriams!

**************************************************************************************************

2022-09-19

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ: NUO DURŲ IKI DURŲ ĮMANOMA IR BE NUOSAVO AUTOMOBILIO
Europos judumo savaitės akcija gyvuoja per 20 metų ir vyksta rugsėjo 16-22 d. Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, kasmet ragina ne tik savivaldybes, bet visas šalies įmones ir organizacijas aktyviai prisijungti prie kasmetinės miestų tvaraus judėjimo akcijos. Gyventojai skatinami pamiršti savo automobilius ir persėsti ant dviračių ar į viešąjį transportą…Ypatingai rugsėjo 22-ąją – Dieną be automobilio!

Kasmet Europos Komisija paskelbia po naują Europos judumo savaitės temą, tad šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis „Judėk laisviau“. Tema atspindi žmonių norą atkurti bendravimą po COVID-19 pandemijos suvaržymų ir ribojimų.

Mūsų SAULĖGRĄŽA tradiciškai jungiasi – mažieji ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai kartu su grupių mokytojomis bei fizinio lavinimo mokytojais Artūru ir Onute rugsėjo 20-22 dienomis dalyvaus fizinio aktyvumo veiklose lauko aikštelėse, o lyjant lietui, vidaus patalpų erdvėse – sportuos, rungtyniaus, žais, bendraus, aptardami, kas yra klimato kaita ir kokiais būdais galime prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Tad, mieli tėveliai, kviečiame jungtis drauge, būti fiziškai aktyviems! ,,Judėti laisviau“ ir pagal galimybes vykti į darbą, darželį, mokyklą bei parduotuvę pėsčiomis ar kitais aplinkai draugiškais būdais.

UROPOS JUDUMO DIENOS SAULĖGRAŽOJE.

***********************************************************************************************

2022-09-01

NUPLASNOJO VASARĖLĖ MARGASPALVĖ – SVEIKAS, RUGSĖJI!

**************************************************************************************************

2022-08-29

Mieli Tėveliai, mieli vaikai,

Rugsėjo 1-mosios šventinis renginys vyks 10.30 val. ,,Saulėgrąžos“ kiemelyje prie muzikos salės.

Laukiame visų jūsų sugrįžtančių ir naujai atvykstančių džiugiai pradėti naujus mokslo metus!

Iki greito susitikimo!

***************************************************

Skip to content